Stínící systémy

Vnitřní horizontální žaluzie

jsou vhodným doplňkem okenních systémů, který slouží především k ochraně před slunečními paprsky, současně však zajišťuje i ochranu soukromí. V naší nabídce je k dispozici více druhů žaluzií s tloušťkou lamel 0,18 nebo 0,21 mm. Lamely žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Velkou výhodou hliníkových žaluzií je jejich snadná a rychlá montáž, minimální údržba a především cenová dostupnost.

16 Vnitřní horizontální hliníkové žaluzie

Vertikální látkové žaluzie

17 Vnitřní vertikální látkové žaluzie

slouží jak k zastínění oken, tak i k rozdělení velkých ploch. Tento typ žaluzií je tvořen látkovými lamelami o šířce 89 nebo 127 mm uloženými v horním pojezdovém profilu. Na výběr je z široké skály látek, které se liší jak barevně, tak z hlediska jejich stínících schopností. K dispozici jsou jak látky průsvitné, tak i látky téměř plně zatemňující.

Venkovní žaluzie

jsou nejpoužívanějším nástrojem venkovního stínění. Jejich přednost spočívá v tom, že zachycují sluneční paprsky ještě před jejich proniknutím do místnosti a zabraňují tak jejímu přehřívání. Montáž venkovních žaluzií se provádí na rám okna, do nadpraží nebo na fasádu. Venkovní žaluzie mimo jiné dotváří vzhled každého domu, zákazník tedy jistě uvítá široký výběr barevného provedení jak lamel, tak i jednotlivých

18 Venkovní žaluzie

Venkovní rolety

19 Venkovní rolety

jsou skvělou volbou v případě, že zákazník vyžaduje dokonalé stínění, zábranu před únikem tepla, utlumení hluku a současně s tím ochranu majetku. Venkovní rolety se skládají z roletového pancíře, který se navíjí do schránky a je veden v bočních lištách. Pancíř je tvořen spojenými hliníkovými nebo plastovými lamelami. Ovládání rolet může být buď ruční nebo motorické

 

Naše nabídka se neomezuje pouze na výše uvedené stínící prvky. Jsme schopní nabídnout dodání a montáž i jiné moderní stínící techniky, jako jsou markýzy, vnitřní látkové rolety a roletky atd. Pokud byste měli zájem o kterýkoliv z těchto produktů, neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce.