Mechanika Prostějov, výrobní družstvo

VEDOUCÍ SERVISU

Pro společnost Automechanika, a.s. hledáme pracovníka na pozici VEDOUCÍ SERVISU, více infomací ZDE.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: dostalova@mechanikapv.cz nebo volejte na tel. č. 582 345 611. Těšíme se na Vás!
Váš tým Automechanika, a.s.  

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - manažer projektu v oblasti stavebních výplní otvorů

Pro společnost Mechanika, a.s. hledáme pracovníka na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, více infomací ZDE.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: dostalova@mechanikapv.cz nebo volejte na tel. č. 582 345 611. Těšíme se na Vás!
Váš tým Mechanika, a.s.  

VOLNÉ PROSTORY IHNED K PRONÁJMU!

Nabízíme ihned k pronájmu kancelářské, výrobní a skladovací prostory se službami včetně parkování. Pro více informací kontaktujte paní Zuzanu Zatloukalovou, zatloukalova@mechanikapv.cz, tel.: 582 344 889.

Budova

Družstvo bylo založeno v roce 1953. Za dobu své činnosti se proměnila z drobné provozovny v moderní obchodní a výrobní společnost s pevnou pozicí na českém trhu v oblasti dodávek pro stavebnictví, prodeje a servisu automobilů a výroby reklamních předmětů. Výroba plastových oken a dveří probíhá od roku 1995. V současnosti vyrábíme z kvalitních německých nerecyklovaných profilů Schüco, kování používáme rovněž německé od firmy ROTO. K oknům dodáváme veškeré příslušenství, jako stínící techniku, sítě proti hmyzu, parapety vnější i vnitřní apod.

Více informací o nabídce naleznete ZDE

 

koop

Aktualizace provedena dne 13.08.2021

Adresa:


Letecká 2, Prostějov, 796 01

tel. 582 345 611

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl DrXXXVIII, vložka 445
(c) 2009
webdesign Studio R3D, s.r.o.