Stínící systémy

Interiér

Vnitřní horizontální žaluzie jsou vhodným doplňkem okenních systémů, který slouží především k ochraně před slunečními paprsky, současně však zajišťuje i ochranu soukromí. V naší nabídce je k dispozici více druhů žaluzií s tloušťkou lamel 0,18 nebo 0,21 mm.. Lamely žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Žaluzie je možné ovládat ručně a to pomocí řetízku nebo tyčinky s provázkem. V nabídce máme také bohatou barevnou škálu lamel i komponent, což umožňuje dokonale sladit žaluzie s interiérem. Hliníkové horizontální žaluzie se liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. V naší nabídce jsou žaluzie jak v klasickém provedení, tak i v provedení domykavém (celostínící), které se vyznačuje menšími prostřihy lamel. Velkou výhodou hliníkových žaluzií je jejich snadná a rychlá montáž, minimální údržba a především cenová dostupnost.  

Vnitřní horizontální hliníkové žaluzie

Vertikální látkové žaluzie slouží jak k zastínění oken, tak i k rozdělení velkých ploch. Tento typ žaluzií je tvořen látkovými lamelami o šířce 89 nebo 127 mm uloženými v horním pojezdovém profilu. Žaluzie lze ovládat pomocí řetízku a provázku, kdy řetízek zajišťuje naklápění látkových lamel a provázek obstarává jejich stažení a roztažení do stran. Na výběr je z široké skály látek, které se liší jak barevně, tak z hlediska jejich stínících schopností. K dispozici jsou jak látky průsvitné, tak i látky téměř plně zatemňující. V naší nabídce si zákazník vždy najde žaluzie přesně podle svého vkusu.

Vnitřní vertikální látkové žaluzie

Exteriér

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším nástrojem venkovního stínění. Jejich přednost spočívá v tom, že zachycují sluneční paprsky ještě před jejich proniknutím do místnosti a zabraňují tak jejímu přehřívání. Díky venkovním žaluziím roste komfort pobytu v objektech, umožňují současné stínění i větrání a napomáhají tak snižovat náklady za klimatizaci. V naší nabídce si lze vybírat z několika tvarů lamel v mnoha barevných provedeních. Ovládání žaluzií je možné buď ručně nebo elektronicky, což zaručí ještě větší komfort. Montáž venkovních žaluzií se provádí na rám okna, do nadpraží nebo na fasádu. Venkovní žaluzie mimo jiné dotváří vzhled každého domu, zákazník tedy jistě uvítá široký výběr barevného provedení jak lamel, tak i jednotlivých komponent.

Venkovní žaluzie

Venkovní rolety jsou skvělou volbou v případě, že zákazník vyžaduje dokonalé stínění, zábranu před únikem tepla, utlumení hluku a současně s tím ochranu majetku. Venkovní rolety se skládají z roletového pancíře, který se navíjí do schránky a je veden v bočních lištách. Pancéř je tvořen spojenými hliníkovými nebo plastovými lamelami. Ovládání rolet může být buď ruční nebo motorické. Díky předokenním roletám lze dosáhnout značných úspor za vytápění i klimatizaci, v létě totiž brání přehřívání a v zimě naopak snižují únik tepla přes okenní otvor. Díky pevnosti a odolnosti roletového pancíře lze docílit ochrany okna před povětrnostními vlivy a UV zářením a tím zvýšit jeho životnost. Roleta může sloužit také jako ochrana proti vloupání a to v případě, že je opatřena závěsy, které ve spojení s motorickým ovládáním zabrání nadzvednutí pancíře. Díky velké těsnosti lamel zajišťují venkovní rolety nedocenitelnou ochranu před hlukem a umožní tak nerušený pobyt v prostorách domu.

Venkovní rolety

Naše nabídka se neomezuje pouze na výše uvedené stínící prvky. Jsme schopní nabídnout dodání a montáž i jiné moderní stínící techniky, jako jsou markýzy, vnitřní látkové rolety a roletky atd. Pokud byste měli zájem o kterákoliv z těchto produktů, neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce.

Aktualizace provedena dne 23.07.2015

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 4622
(c) 2009
webdesign Studio R3D, s.r.o.